Přihlásit se | Registrovat

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]

Právě je 21 říj 2018, 15:13

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Uncharted Waters Online
PříspěvekNapsal: 24 čer 2013, 10:41 

Pro info hra je na steamu.
Současná mapa je fakt už obří...

http://images.wikia.com/uwonline/answer ... nglish.png

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 02 srp 2013, 07:43 

Další update Babylonská věž.
Nové questy, nové sbírky, outfity, zvednutý level cap, nové bojové výzvy, nábytek, objevy, možnosti muzea Louvre, nové vraky a další vylepšení...

http://uwo.netmarble.com/expansion/towerofbabel.asp#

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 16 říj 2013, 07:20 

A další update The Reconquista!

http://uwo.netmarble.com/news/getUpdate.asp?seq=2570

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013, 13:22 

Tak už zase tu a tam hraju, klasika která se neomrzí. Prostě kdykoli se vrátím nějak vím kam kde sahnout co a jak a už zase jedu :)
Katerina VII už zase brázdí moře...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 28 bře 2014, 07:20 

Další update
http://uwo.ogplanet.com/en/guide/2ndAge ... 2-part1.og

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 31 bře 2014, 10:48 

I vyrazil jsem opět na moře a psal do lodního deníku.

Jaro 1493

Velké změny, obrovské eventy dle historických reálií a vymyšlení časostroje jenž přenáší o 100 let do minulosti, skýtá nová dobrodužství. Již se dá tak vzít i několik úkolů najednou. V hospodě jsem narazil na človíčka který zná povídačky o pokladech a ejhle něco na nich je a poklady se dají dle stop skutečně najít, je to těžké a mě osobně se to ještě nepovedlo, ale nějaké stopy jsem již našel, ba dokonce muj mazlíček nártoun ryšavoruký - malinká tropická opička mi dvě stopy našel sám.
Protože jsem zase vydělal nějaké slušné peníze, koupil jsem si skvělou pušku. V knihovnách jsem se dozvěděl o vzácných zvířatech na severu u švédska a tak jsem se tam vyrazil podívat abych zase uskutečnil nějaké objevy. Bohužel před Stoskholmem mě přepadli piráti a potopili. Náklad zmizel, rozbilo se mi několik věcí a drahá puška změnikla majitele. byl jsem moc naštvaný, ale částečně jsem si za to mohl sám.
Při rybaření jsem vytáhl další kousek mapy kde je zaznamenán potopený vrak, musím vylovit druhý vrak dle té co mám kompletní abych mohl sestavit mapu na tenhle novej.
Muj pobočník aide Horác mi začal už hodně důvěřovat, svěřil se že by mi i dělal kapitána na druhé lodi kdybych mu jí pujčil, to bych byl rád hned by se mi zvedla kapacita nákladových prostorů jezdit dvě lodě v konvoji, ale Horác nemá dostatečný zkušenosti z trade jaký lod k ovládání potřebuje a tak mu zatím Katřinu VI nedám dokud se nevyškolí.
Pokročil jsem i v pomoci šlechtické rodině Middletonů v boji o moc v anglii a za odměnu se mi otevřela možnost polout kolem jižní afriky protože jsem dostal dekret na tamní přístavy. Těším se moc, snad tam najdu i ostrov kde bych mohl založit vlastní farmu. Potřebuji zvednou umění šití a k tomu by se mi hodily plantáže průmyslových rotlin a nebo pěstování ovcí na vlnu.
V době mé nepřítomnosti se volil i nový místokrál nejen Anglie, zálusk na toto místo mělo několik zuájemců včetně krále Bohemie, každý sliboval jiné bonusy, nakonec to vyhrál Karel V, ovšem výhody jeho panování pro mě nejsou uplně výhodné. Příště se do voleb také zapojím.

Zatím vše...
Loď AHOY

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 17 pro 2014, 09:22 

Vyšel další datadisk zadarmo.
Tentokráte přibylo k cestování po časové ose (ted už časostroj zabírá 300 let) Švédská historie, dobývání Ceuty Portugalci, přistání Kolumba v Novém světě, Třicetiletá válka a další. Dále pak velice zajímavý systém Mercenary bojovníků a především konečně Aide bazar (to znamená prodává za mě Aide nemusí se sedět online u tržiště a čekat kdo si koupí a nemoct při tom hrát).
Dále pak nové obleky a itemy, nové eventy, a samozřejmě i festivaly.
Mno musím říct že se tam asi o svátcích podívám, v jakém přístavu vůbec kotvím (?) :lol:

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 06 led 2015, 12:41 

Jak jsem řekl tak jsem i udělal. Byl jsem tam a musím říct je to parádní. Nový věci fugujou perfektně, dokonce jsem poskočil i v hledání pokladu, vylovil pár zajímavých věcí. CO mě dostalo je volba krále a jeho výhody či nevýhody, to je pěkně vymyšleno. Určitě se radují piráti z nových možností, ale asi i nemají radost, protože jde na ně vypisovat odměna a v každé hospodě se o nejnebezpečnějším pirátovi dozvíte takže si už dle jména můžete dát pozor dopředu, při setkání na moři. Dál jsem koukal na nové učení vysokých škol, to je pěkný a na mě už i těžký (nemám tak vysoké skilly potřebné) a běžící event byl opravdu velmi originálně a prefektně vymšlenej. Zapojí se do bitvy každej - obchodníci škodí vykupováním zboží a embargama, bojovníci bojem atd. takže každej přispěje do mlýnku svým umem. Ve hře je neskutečná kopa nových outfitů, předmětů a zbraní, to mi vyrazilo dech. Fakt pořád pěkná hra, obrovsky rozsáhlá a promakaná, jen je třeba se jí dostat pod kůži a hlavně pochopit mechanizmus. Jakmile do ní člověk takto pronikne a odpustí určité grafické nedostatky, tak je to pak fakticky suprový mmo s neuvěřitelným rozsahem a záběrem.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 09 led 2015, 10:25 

Jo zapoměl jsem dodat že je k dispozici parádní manuál kde člověk získá skvělé základy pro hraní.

http://uwo.ogplanet.com/en/guide/introd ... =1&sCode=1

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 02 úno 2015, 21:50 

Chystá se obří update a k němu opět velmi rozrostlá mapa...

https://mapshack.files.wordpress.com/20 ... _navi2.png

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]