Přihlásit se | Registrovat

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]

Právě je 15 lis 2018, 02:53

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Uncharted Waters Online
PříspěvekNapsal: 28 čer 2012, 07:01 

Tedka nestíhám a vůbec nehraju ale zase se tam podívám, vyšla další mová expanze zadara

http://uwo.netmarble.com/expansion/great_plains.asp

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 06 lis 2012, 14:50 

8. update/datadisk El oriente

http://uwo.netmarble.com/expansion/oriente.asp

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 03 pro 2012, 08:23 

I vydal se po dlouhé době Thodur, Yarn dealer na širé moře za obchodem. Od té doby co nemohl konat svou práci se mnohé změnilo. Zprvu se bál že si nebude nic pamatovat, ale k jeho úžasu do 5ti minut ovládal vše (jednodušší než návrat do LOTRO či EQ2). Je mnoho věcí které jsou pro něj nové, například sbírky, je to jakási encyklopedie všeho co ve světě lze nalézt, do ní se to zapíše a po té může kdykoli vyvolat. Nejen že za to dostane majitel vyplněných sbírek rozdělených do x kategorií nějaký zajímavý předmět, titul apod., ale zároveň jemu slouží jako již zmiňovaná encyklopedie kde si může vždy nalezt podrobné informace o daném předmětu. Nebo ho zuajal možnost studovat různé obory na univerzitě a získat tak unikátní skilly. Samozřejmě jsou nové lokace objevitelské ale na to je ještě mladý námořník. Proto si jen oddechl a rozjel se spíše po archeologických vykopávkách, cestou se zastavil aby znovuobjevil ztracená umělecká díla a náboženské relikvie, mezitím přístav od přístavu udělal nějaký ten obchod a vydělal slušné peníze. Obzvláště se povedlo hovězí které dlouhou cestu nikdo nikde nechtěl za rozumné peníze a v Athénách bum 36% zisk a toho měl Thodur plnou loď. No v mezičasech se opět bude vydávat na moře, nových věcí a starých k objevování je pořád neskutečně mnoho. Loď ahoy!

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 10 pro 2012, 07:50 

Podzim 1492

Časté bouře znemožňovali mé putování podél afrického kontinentu. Nakonec jsem na radu zkušenějších mořeplavců cestu na jih odložil. Věnuji se teď zvýšení zkušeností v oblasti theologie a umění, ve kterých jsem se rozhodl pokračovat a soustředit se pouze na ně, pokud to pujde znalosti v oblasti archeologie i nauku o pokladech si i nadále ponechám na pozdější využití. pokud se mi však v dohledné době naskytne možnost naučení užitečnějšího skillu vyměním jeden z nich.
Celý měsíc jsem plul po středozemním moři, opětovně mě barbarské lodě napadali poblíž břehů Tunisu a Egypta. Objevil jsem dva nové přístavy a jeden district. Pak jsem se často také plavil kolem Athén, kde jsem v knihovnách našel mnoho zmínek o starých uměleckých dílech a theologických artefaktech. Vydělal jsem na tom slušné peníze stejně tak jako na plátně z damašku. Konečně sem si vylepšil umění odemykání a tak jsem se konečně zbavil jedné staré mapy, respektive odemkl jsem truhlu kterou jsem našel již před časem avšak nebyl jsem schopen to udělat.
Tento měsíc mě také postihlo nekolik pohrom, ale naštěstí jsem měl u sebe vše potřebné k zažehnání, džus na kurděje, loutnu na stesk, snad jen po přepadení u Benghazi mi hořela Kateřina a já neměl u sebe dost pytlů z pískem. Naštěstí jsem to v Káhiře opravil za celkem slušný peníz.
Při poslední plavbě ze Sevilly do Genovy jsem se setkal s novým jevem. Magnteická anomálie, kompas se mi zbláznil a nikdo nevěděl čím to zažehnat. Naštěstí jsem plul podél pobřeží a tak se ho držel až do cíle.
Pomalu se chystám na zpáteční cestu do Londýna, jednak se mnou chtějí mluvit na královském dvoře, druhak potřebuji zainvestovat do anglických přístavů abych si zase zvedl u dvora reputaci, upřímě jde i o zisky. Neméně podstatným důvodem je moje touhat po studiích na universitě, ještě jsem se nerozhodl pro obor, uvidím co bude v nabídce. Před tím však musím dokončit vyšší střední školu ve všech třech základmích dovednostech - obchod, dobrodružství, boj, což mi nějakou chvilku zabere.
Loď ahoy!

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 22 pro 2012, 13:16 

Hmmm hmm byť jsem na ty baculatý lodě tak nový kousky sou nádherný
http://uwo.netmarble.com/news/getNotice.asp?seq=2125

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 15 led 2013, 11:27 

Zima 1492

Je to již dlouho co jsem si nedělal poznámky, ale bylo tolik práce že jsem nebyl schopen usednout za svuj psací stůl, vzít pero a napsat palubní deník.
Od podzima se mnohé změnilo. Díky vánočnímu času jsem se mohl věnovat obchodu a plavbě mnohem častěji. Dokonce jsem se v Benátkách potkal s přítelem Bonomancz který začal svou kariéru jako adventurer (nikdy před tím něměl zkušenost s podobnou žiností/hrou a jde mu to velmi dobře), později se nechal vyškolit na Ruin Excavatora, hledače pokladů a starých ruin. Několikrát jsme pluli spolu, což bylo výhodné pro oba díky sharování skillů. Při těchto cestách se nám povedlo objevit podzemní katakomby v kostele v Syracusách a hned, ačkoli nebyl Bono dostatečně na boj připraven, vydělat celkem slušný balík na pokladech schovaných uvnitř. Jenže co čert nechtěl v závěru jsme s posledního bandity, který nás chtěl oloupit, vytáhli expediční pergamen. V naší námořní společnosti kam později Bono vstoupil, jsme se dozvěděli její velkou cenu a ihned oba prodali za jeden milion dukátů. To nás velmi navnadilo a tak jsme Syracusu navštívili ještě několikrát. Velmi jsme zbohtali ne lenosti ostatních dobrodruhů a dovolili si díky těmto penězům luxus v podobě utrácení peněz za drahé oblečení a vybavení.
Také jsem si pořídil novou lod Kateřinu VII, je pěkná baculatá a veliká, nákladu uveze už opravdu dost a tak jsem se mohl zdokonalit v obchodu. protože mám skill nákupu živých zvířat objevil jsem recepty na jejich zpracování čímž si vylepšuji dvě dovednosti najednou. Kuchařinu a šití, respektive zpracování suroviny pro šití. Také díky tomu už vařím celkem slušná jídla a konečně šiju zajímavé obleky, jeden z nihc se hned Bonovi velmi hodil, měl vysokou disguise (splynutí s davem) a prot mohl v Turecku nepozorvaně do přístavu.
Na cestách jsme také potkali Wanyho. Moc nám pomohl už je sharováním skillů a nebo vlekem za jeho pekelně rychlou lodí. Když jsme jeli kolem Janova měl jsem velikou kliku v adventurní guildě mi dali za úkol prozkoumat pyramidy v Gize. Konečně! Ihned jsme vyrazili. Bylo to velmi těžké ale velmi vydařené, objevili jsme cartouche, sochy a jiné discoveries za které jsem obdržel velkou slávu, peníze i expy. neskutečné bohatství se skrývalo v sarkofágách, poskočila mi úroveň obchodování během opakovaných návštěv o 4 úrovně a díky tomu i sláva. Stal se ze mě konečně finančně zajištěný obchodník, s dostatkem slávy na to abych mohl u dvora žádat o větší privilegia. Hrabě ze Sussexu mi vyhověl. Ihned jsem začal přestavovat své sídlo v Londýně, musel jsem sehnat potřebný materiál, stavba denně poskočí ale vleče se to v tuto chvíli ještě nemám svůj dům předělaný, ale již jsem těsně před dokončením. Konečně do něj poté budu moci dát i nějaký pořádný nábytek, který jsem dostal darem o truhláře Wanyho, mám připravou truhlu na skilly, stojan na svitky a háky na lodní pomůcky. Obzvláště na svitky a skilly se těším, ne všechny recepty na svých poutích využívám a překážejí mi už v tak malém batohu a nebo lodní truhle. Truhla na skilly navíc funguje tak že mám omezený počet dovedností které mohu umět, když nějakou dovednost vyexpím a po té vyměním za jinou spadně mi při znovunabrání na uroveň 1, ne tak v truhle, tam si ho uložím a vyzvednu na stejné urovni jako při archivaci.
I nadále trávím čas v archivech a sháním staré mapy, zmínky o zapomenutých teologických či uměleckých dílech. Daří se občas najít unikátní věci a již mám na svém kontě celkem 114 unikátních objevů. Ano vím že paouch je hodně napřed se svými 1800 ale mě to nevadí, vím že mě čeká neskutečné množství objevů. Také memorial alba (sbírky) se snažím pilně plnit a brát si za ně odměny, jsou to velmi užitečné a drahé předměty.
Najmul jsem si také vlastního Aideho, jmenuje se Horác, je to Benátčan a pomáhám mi svýma skillama buď vylepšovat ty moje, nebo doplňovat ty co nemám, není to plnohodnotné avšak valmi užitečné. Horác navíc umí i léčit některé nemoci propukající u námořníků a také oceňuji jeho rodný jazyk italštinu, okamžitě jsem zahodil umění italského jazyka čímž jsem si uvlonil jedno místo na jiný skill, protože Horác mi překládá. O jeho užitečnosti není pochyb i on se zdokonaluje podobně jako jáv několika odvětvích jako napříkla navigace, obchod, boj na moři apod. Už sme se celkem spřátelili už jen málo mi chybí aby mi věřil natolik že mu dám vlastní lod a bude mě následovat při plavbách, čímž zvětším svou kapacitu převážení zboží. Což mi připomíná že díky poskočení úrovně obchodu o 4 urovně mi dává šanci koupit novou loď a proto sháním Kateřinu VIII a tu starou dám jemu.
Posledním dnešním zápiskem bude moje vzdělávání. Dokončil jsem úspěšně i intermediate školu v všech třech oborech adventure, trade a maritime v Ceutě, teď již chybí jen posldení expertní v Pize. Mezitím jsem se přihlásil i v Oxfordu na studie, první tézy z obchodu jsem úspěšně zvládl, biologii taky a ted se chystám na archeologii, rád bych i vaření a šití. Není to legrace napsat svými činy tolik stránek do ročníkové práce, ale moc mě to baví a podpůrné schopnosti které dostávám jako odměnu velmi využívám. bohužel nepřiložím žádné kresby jelikož jsem o ně přišel při nehodě na mém počítacím stroji...
Zatím vše.
Loď AHOY!

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 07 bře 2013, 09:21 

Další datadisk opět zdarma
http://uwo.netmarble.com/expansion/inclusion.asp
Škoda že tedka nemám čas a sem plně vytížen RIFTem vyplněn frontou wehrmachtu, ale jednou se tam zase podívám.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 18 bře 2013, 13:02 

Džaponsko...

http://uwo.netmarble.com/expansion/zipang.asp

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 23 dub 2013, 08:11 

Tedka vůbec nestíhám a od ledna jsem tam nebyl ale aktuální mapa:

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb2 ... Uwomap.png

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: 04 čer 2013, 14:49 

A další datadisk zdarma
http://uwo.netmarble.com/expansion/morningcalm.asp

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]